Het concert van 18 november wordt georganiseerd door PSC Antwerpen. We laten hen graag hieronder even aan het woord:

Zoals de grote J.S. Bach en in de geest van hervormer Maarten Luther wil het Protestants Sociaal Centrum mensen samenbrengen in de essentie van het bestaan: schoonheid, waardigheid en hoop. 43 jaar geleden ontstaan als initiatief van gewone protestantse gelovigen in de vorm van noodhulp, ontplooide het PSC in de loop der jaren allerhande projecten, altijd met dezelfde passie: de waardigheid van mensen in de knel. Momenteel bestaat het PSC uit vier deelwerkingen. Voor twee daarvan vragen wij uw steun: ‘de Woonterp’, huisvesting met begeleiding voor vluchtelingengezinnen, en ‘Kip en ei… en zoveel meer’, een partnerschapsonderneming in Burkina Faso met duurzame water- en voedselvoorziening en lokale tewerkstelling.

Meer informatie vindt u op onze website www.psc-antwerpen.be/woonterp/ en www.psc-antwerpen.be/kip-en-ei/

Tijdens deze avond krijgt u een korte presentatie van deze projecten, kunt u de Kip&Ei coördinator Burkina Faso Alidou Ouédraogo ontmoeten, en u bent getuige van de uitreiking van onze ‘Ina Koeman Presentieprijs’. Zo hopen wij dat ons verhaal u in uw solidariteit mag inspireren. Solidariteit is als muziek: zij overschrijdt grenzen en versterkt hoop!